Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/Sprzedawca od zaraz!

Zgorzelec

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 5169. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy :

Kasjer / Sprzedawca
Lokalizacja: Zgorzelec

OFERUJEMY :
- elastyczne godziny pracy również dla studentów
- terminowe wynagrodzenia
- bezpłatne szkolenie kasjerskie dla osób niedoświadczonych
- opiekę specjalistów ds. rekrutacji

OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta według standardów firmy
- dbanie o czystość stanowiska pracy

WYMAGANIA :
- dyspozycyjność
- chęć do pracy
- AKTUALNIE podbita książeczka sanepid

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Styczen, 2016  13:01

Identyfikator: 572262

Wyświetleń: 2353