Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser/wykŁadanie

Zgorzelec

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma GRUPPO TRADE SERVICE-POLSKA realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów.
W związku z realizacją projektu dla Carrefour Polska, poszukujemy pracowników gotowych do pracy na stanowisku:

MERCHANDISER/WYKŁADANIE
TOWARU

Miejsce pracy (Carrefour):Zgorzelec

Zadania:
Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję towaru według ustalonych standardów, kontrolę terminów produktów.

Oczekiwania:
&#8226; ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
&#8226; zaangażowanie
&#8226; odpowiedzialność
&#8226; rzetelność
&#8226; status studenta/ucznia
Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie w formie umowy zlecenia
&#8226; elastyczne godziny pracy
&#8226; praca zmianowa 6.00-14.00; 14.00-22.00

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, lub zgłoszenie na adres e-mail :
urszula.stalowska@gruppotradeservice.pl/

W tytule zgłoszeniu proszę zaznaczyć preferowane miejsce pracy np. MERCH/Zgorzelec!!!!!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Styczen, 2012  11:43

Identyfikator: 368087

Wyświetleń: 4655