Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter Instalacji Sanitarnych

Niemcy/bawaria

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Monter instalacji sanitarnych OD ZARAZ - Niemcy

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych, zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy.

Obowiązki:
- montaż klimatyzacji, baterii słonecznych, instalacji grzewczych,
- konserwacja urządzeń,
- naprawa urządzeń,

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- MINIMUM komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- własny samochód (Kandydaci, którzy posiadają własny samochód będą rozpatrywani w pierwszej kolejności)

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- profesjonalna pomoc w szukaniu zakwaterowania,
- opiekę podczas trwania zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@zeitmann.pl/ w temacie wiadomości wpisując: Monter instalacji sanitarnych - Niemcy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Sierpien, 2011  18:13

Identyfikator: 336953

Wyświetleń: 4426