Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk Budowlany Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OFERTA NR. 20/05

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy elektryka budowlanego.

Zakres obowiązków :

-instalacje elektryczne
-montaż gniazdek, przełączników
-inne typowe prace elektryczne

Wymagania :

- posiadanie wyżej wymienionych umiejętności
- doświadczenie i wykształcenie w zawodzie
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność ,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- gotowość do pracy w zespole
- mile widziane osoby osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGP ( 11&#8364;/h plus dieta 30&#8364; za każdy dzień )
- wypłatę dodatkowych bonusów
- pracodawca pokrywa koszy noclegu
- do 30 dni urlopu płatnego
- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Maj, 2016  12:09

Identyfikator: 582587

Wyświetleń: 1281