Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik / Monter instalacji

Coswig

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma I.K. Hofmann
Poszukuje pracownika na stanowisko:
Pełny etat w Redeberg, Niemcy.
Obowiązki:
Instalacja oraz renowacja urządzeń grzewczych oraz sanitarnych
Rozwiązywanie usterek chłodniczych, wentylacji i ogrzewania

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe
Sprawność i siła fizyczna
Umiejetność pracy w zespole
Odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:
Praca stala, umowa o pracę
Dodatki świąteczne i wakacyjne
Wynagrodzenie 9-10 euro brutto / godzina wraz z dodatkami
Bezpłatna odzież robocza
Szkolenia pracownicze
Szansa przejęcia zatrudnienia przez pracodawcę
Indywidualne wsparcie i doradztwo w procesie aplikacji kandydata
Opłacone zakwaterowanie / pomoc w znalezieniu mieszkania

Aktualne CV prosimy przesłać na adres: Bautzen@hofmann.info / Dresden@hofmann.info

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku
o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."
&#8220;Ich erteile meine Erlaubnis für die Bearbeitung meiner Personaldaten für die unerlässliche Bedürfnisse des Einberufungsprozesses (in Übereinstimmung mit dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Schutz der Personaldaten, einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002 Nr. 101 Pos. 926 mit Änderungen)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Listopad, 2016  12:41

Identyfikator: 597268

Wyświetleń: 1498