Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

MontaŻ Naczep Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OFERTA NR. 04/18

Dla naszego klienta w Niemczech ( blisko granicy Zgorzelca ) poszukujemy mechaników samochodowych do pracy przy montażu naczep samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków

- montaż naczep samochodów ciężarowych
- typowe czynności ślusarskie
- montowanie elementów metalowych na podstawie rysunku technicznego

Wymagania :

- wykształcenie jako mechanik samochodowy
- znajomość autoelektryki
- doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- gotowość do pracy w zespole

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie PLUS dieta za każdy przepracowany dzień
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGB
- wypłatę dodatkowych bonusów
- do 30 dni urlopu płatnego
- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie
- pomoc pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty

na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313
Frau Tobiś Małgorzata

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 31 Maj, 2016  11:46

Identyfikator: 583858

Wyświetleń: 1406