Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter Instalacji Sanitarnych Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OFERTA NR. 10/17

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy monterów z doświadczeniem w montażu instalacji sanitarnych, ogrzewania

Zakres obowiązków i wymagania:

- posiadanie wyżej wymienionych umiejętności
- doświadczenie w zawodzie
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego konieczna
- gotowość do pracy w zespole
- gotowość pracy na terenie całych Niemiec

Oferujemy :
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie PLUS dieta za każdy przepracowany dzień
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP-DGB
- wypłatę dodatkowych bonusów
- do 30 dni urlopu płatnego
- pracę w rzetelnej i uczciwej firmie
- zapeniamy pokrycie kosztów noclegu
- pomoc pracownika mówiącego po polsku

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313 lub 004915202543149

Prosimy o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Kwiecien, 2016  12:18

Identyfikator: 579166

Wyświetleń: 1855