Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator GiĘtarki Automatycznej Niemcy Blisko Zgorzelca

Typ ogłoszenia: Dam Prace

OFERTA NR. 12/6

Dla naszego klienta w Niemczech, blisko Zgorzelca poszukujemy operatora giętarki automatycznej.

Zakres obowiązków :

- obsługa gietarki automatycznej ( prasy krawędziowej ) CNC ( system sterowania SIMENS 840 D )

Wymagania :

- min. 1 doświdczenia na podobnym stanowisku
- obsługa urządzeń TRUMA BEND V 200
- znajomość systemu sterowania SIMENS 840 D konieczna
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
- prawo jazdy i własny samochód
- dyspozycyjność i odpowiedzialność
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna
- mile widziane osoby które już pracowały w Niemczech

Oferujemy :

- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BZA
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku
- zapewniamy pracę w uczciwej i rzetelnej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) , podając nr oferty , pocztą na adres:

Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata
lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Proszę o załączenie kopii dyplomów , kursów , szkoleń , świadectw pracy.
Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Maj, 2016  12:22

Identyfikator: 583571

Wyświetleń: 1248