Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Spawacz MAG 15 &#8364;-19,11 &#8364; w Görlitz

Görlitz

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
Wraz z naszym klientem, renomowaną firmą z branży budowy pojazdów szynowych, poszukujemy spawaczy MAG (m / k) w Görlitz.
Nasza oferta dla Ciebie:
- Stawka poczatkowa 15&#8364; na godzine , po 5 miesiacach 15,05&#8364; na godzine , po 7 miesiacach 16,79&#8364; na godzine , po 9. miesiacach 17,37&#8364; na godzine i po 15 miesiacach 19,11&#8364; na godzine .
- Z nami otrzymujesz stałe wynagrodzenie obliczalne zgodnie z BAP / DGB.
- Dodatki świąteczne i urlopowe, dodatki za prace w systemie zmianowym i oczywiscie dodatki branżowe .
- W razie potrzeby dodatkowe bezplatne szkolenia.

Dodatkowo:
- Wsparcie przez Manpower bezpośrednio na terenie zakladu pracy , dzięki czemu twoje pytania są rozwiązywane bezpośrednio i nieskomplikowanie,
- Tłumacze na hali pomagają w rozwiązywaniu problemów językowych,
- Bezpłatny parking dla pracowników
i wiele więcej ....

Twoje zadania jako spawacza:

- Montaż i spawanie dużych elementow
- Wykonynie skomplikowanych prac montażowych i spawalniczych
- Umiejetnosc czytania rysunkow technicznych,
- Wazne certyfikaty spawalnicze MAG ,
- Doświadczenie w pracy jako spawacz

Ogłoszenie dodane: Piatek, 10 Sierpien, 2018  10:04

Identyfikator: 639384

Wyświetleń: 911