Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Magazynu, od zaraz Niemcy

Bitterfeld

Walter Fach Kraft- Jesteśmy sprawdzoną niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić Naszych pracowników dokładamy wszelkich starań, by każda z ofert przez Nas proponowanych była opatrzona odpowiednio wysokimi standardami i atrakcyjną płacą. Dajemy Ci gwarancję legalności w zamian za chęć oraz gotowość do pracy.

Obecnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik magazynu
Obowiązki:
- praca fizyczna związana z przygotowaniem towarów do wysyłki,
- pakowanie takich towarów jak: płyty CD, książki,
- metkowanie towarów,
- przestrzeganie norm i wytycznych,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.
- bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym ,
- sumienność wykonywanej pracy,
- sprawność fizyczna,
- odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy w zespole.
- zaangażowanie do pracy,
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na czas określony,
- atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
- zgodnie z obowiązującymi przepisami, ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne,
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania,
- pomoc polskojęzycznego koordynatora,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- dodatek świąteczny,
- pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech, Kindergeld (dodatek rodzinny).

Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: cv@walterfachkraft.pl/
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław
Kontakt telefoniczny:
+48 71 3666 455
+48 71 3666 081
Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: walterfachkraft.pl/
oraz na naszym fanpage na facebooku: facebook.comwalterfachkraft.polska

Ogłoszenie dodane: Sobota, 21 Listopad, 2015  15:00

Identyfikator: 568188

Wyświetleń: 1751