Zgorzelec, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. C+E

Ingolstadt / Bayern / Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

LKW Fahrer

Opis stanowiska:

&#8226;Obsługa transportu regularnego na trasach krótkich jak i dlugich od poniedziałku do piątku

Wymagania:

&#8226;Prawo jazdy kat. C+E
&#8226;Elektroniczna karta kierowcy
&#8226;Świadectwo kwalifikacji kierowcy
&#8226;Własny samochód osobowy mile widziany
&#8226;Znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
&#8226;doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
&#8226;Uprawnienia ADR

Oferujemy:

&#8226;Stabilne zatrudnienie w niemieckiej Agencji Posrednictwa Pracy
&#8226;Atrakcyjne i regularnie wypłacane wynagrodzenie
&#8226;Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony
&#8226;Organizację zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jezyku niemieckim na adres: ewa.gregori@tempus-ipd.de.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Sierpien, 2016  09:08

Identyfikator: 590794

Wyświetleń: 1367